A - tým - Tuřany, Blansko

12.09.2023 14:05

A - tým

Áčko drží stálou sestavu hráčů, každopádně se nedaří, soupeři jsou velmi kvalitní a po Drnovicích jsme utrpěli dvě hořké prohry na domácí půdě.

Babice - Tuřany 1:6 (0:2)
  Branky: Kučera
  Sestava: Míček, Starý, Trávníček, Floner, Dvorský, Kučera, Těžký, Hruška, Hynšt, Ondráček Šustr
  Náhradníci: Hynek, Ondrášek, Hlobil

První půle vyrovnaná, po dvou velkých šancích, které jsme neproměnili, tak hosté využili a vstřelili 2 góly. Druhá půle v režii hostů. Konečný výsledek 6:1..., hezkým gólem se blýskl Kučera

Babice - Blansko B 2:5 (1:2)
  Branky: Ondrášek (Dvorský). Dvorský
  Sestava: Míček, Hynek, Floner, Dvorský, Kučera, Těžký, Hruška, Hynšt, Ondráček, Boháček, Šustr
  Náhradníci: Hlobil, Kubeš, Ondrášek, Lokaj, Ševčík

Blanenské béčko je velmi kvalitní celek a také to tak vypadalo. V prvním poločase jasně drželo míč a dokázali vstřelit 2 góly. Ke konci poločasu jsme dokázali snížit  po zásluze    Ondráška. V druhé půlli úřadoval nigerijský hráč s neskutečnou kopací technikou a během 10 minut rozhodl o zápase. Gimsay vstřelil 3 góly a bylo hotovo. Babičtí už jen poupravili výsledek, gól vstřelil Dvorský.

Áčku nezbývá nic jiného než začít bodovat, soupeři jsou velmi kvalitní, ale trénovat se chodí a je jen otázka času, kdy se to zlomí. Do áčka přišel Filip Těžký, Michael Floner. Tímto je vítáme a přejeme jim hodně štěstí!