Áčko jasně vyhrálo, béčko prohrálo a mládeži se dařilo

A - mužstvo

Babice - Čebín 7:1 (4:0)

Sestava: Míček, Trávníček, Šustr, Ondráček, Hynšt, Eliáš (86' Kubeš), Ondrášek (86' Ševčík), Hruška (55' Dobeš), Dvorský, Kropáček (86' Buriánek T.), Kučera

Náhradníci: Buriánek T., Ševčík, Kubeš, Dobeš

Branky: Kučera (Dvorský), Kučera (Kropáček), Hruška (Kučera), Kučera (Hruška), Kučera (Dobeš), Ondrášek (Kučera), Kučera

V 19. kole jsme přivítali mužstvo Čebína, které se nachází na předposledním 13. místě s 12 body. Pro babické áčko bylo jasnou poviností bodovat. Ve 3. minutě po centru Dvorského ze standardní situace si na zadní tyči naskočil Kučera a prudkou hlavičkou skóroval. Ve 34. minutě po náhravce Kropáčka běžel z boku Kučera sám na bránu a se zakončením si famózně poradil. O 5 minut později dokázal Hruška po kombinaci s Kučerou skórovat. Ve 42. minutě dovršil Kučera hattrick a Babice šly do druhého poločasu se 4 gólovým náskokem.

V druhém poločase jsme trošku polevili a naše tempo a přesnost, které jsme měli v prvním poločase nám teď chyběla. Chtěli jsme udržet čisté konto, každopádně v 72. minutě dokázal skórovat hostující Schottenberger. O 3 minuty později opět udeřil Kučera po nahrávce Dobeše. V 81. minutě se trefil také Ondrášek po nahrávce Kučery. Na 7:1 svým pátým gólem opět skóroval Kučera.

Po dlouhé době jsme dokázali na domácí půdě soupeře rozstřílet a pro oko diváka to musel být velmi pohledný fotbal, hlavně první poločas. Babice hrály velmi dobře pozičně, kombinačně a Čebín se skoro k ničemu nedostal. Musíme vyzdvihnout určitě domácí obranu, která hrála velmi dobře a 5 gólového Kučeru, který letos už je na 20 brankách.

Děkujeme všem, kdo se přišel podívat za slunečného počasí na Babický fotbal a můžete se těšit na trošku anglický týden, protože ve čtvrtek 27.4. v 18:00 hrajeme dohrávku s Medlánky. V sobotu 29.4. ve 14:00 sehrajeme utkání se Svratkou. Hraje se v Komíně za řekou, ulice Svratecká. Přijďte podpořit!

B - mužstvo

Babice - Přísnotice 0:7 (0:4)

Sestava: Longauer, Kubeš, Buriánek T., Procházka M., Kozel, Starý, Hynek (75' Mišák), Boháček, Buriánek O., Eichmeier (62' Ševčík), Slouka

Náhradníci: Ševčík, Mišák

Reportér na zápase nebyl, ale podle výsledku a zvyku to pro hráče Babic bylo nepříjemné utkání.

Další utkání sehraje babická benfika v neděli 30.4. v 16:00 doma s prvními Židlochovicemi. Dojděte podpořit!