Áčko nehrálo, béčko vysoce vyhrálo, žáci bojovali

29.05.2023 10:16

A - mužstvo

Áčko svůj zápas na půdě Kunštátu neodehrálo. Kunštát po naší kontumaci získal 3 body.

Další zápas sehraje áčko doma, v neděli 4.6. proti Lelekovicím 17:00! Přijďte podpořit!

B - mužstvo

Babice - Viničné Šumice 7:2 (5:0)

Branky: Kučera (Hynšt), Kučera (Hynšt), Hynek (Dvorský), Kučera (Pokruta), Kučera (Pokruta), Kučera, Dvorský (Kučera), Procházka Ma.

Sestava: Longauer, Ševčík, Kubeš, Hynšt, Buriánek O. (Mišák), Buriánek T., Hynek (Procházka Ma.), Pokruta, Lokaj (Eichmeier), Dvorský, Kučera

Náhradníci: Mišák, Eichmeier, Procházka Ma.

Benfika nastoupila na domácí půdě s posílenou sestavou a chtěla získat 3 body. Posílení bylo značné, hlavně v útoku, kde řádil Kučera a v prním poločase Šumicím nastřílel 4 góly. Akce byly pěkné, kombinační nebo vyslána dobrá průnikovka.

V druhém poločase jsme na míči moc nebyli a Šumice hrály skoro celý čas na naší půlce. Nedařilo se nám nahrát si, odkopnout míč do prostoru, kde byli naši útočníci. V 66. minutě hosté snížili. My už jsme jen hrozili z protiútoků a v 85. a 89. minutě jsme dokázali přidat další dvě branky. Šumice ještě přidaly také jeden gól. Konečný stav 7:2, krásný výsledek, po dlouhé době vítězství pro benfiku. První půlka herně dobrá, druhá nic moc.

Svůj závěrečný zápas sezóny sehraje béčko doma v sobotu 10.6. proti Rajhradu 17:00.