Áčko zvítězilo, béčko těsně prohrálo, žáci sbírají body

Babice - Křenovice 5:1 (2:1)

Sestava: Longauer, Floner, Šustr, Ondráček, Hynšt, Dvorský, Těžký, Ondrášek (85' Kubeš), Knutelský, Kučera, Hruška

Náhradníci: Kubeš

Branky: 4x Kučera, 1x Ondrášek / Asistence: 3x Těžký, 1x Hruška

Babické áčko navazuje na předchozí zápas a opět výhralo. Čtvrtá výhra v řadě posunuje áčko na moc hezké 6. místo + má nejlepší produktivitu. Po nehezkém začátku sezóny musíme říct, že toto asi nikdo nepředpokládal.

První poločas byl nervózní, hosté dobře bránili a četli hru. Naši chlapci se snažili spíše nakopávanými míči překonat obranu soupeře. V 33' minutě se prosadil Kučera, o chvíli později snížili hosté a těsně před poločasem nás naštěstí opět poslal do vedení z rohu krásnou hlavičkou Kučera.

Křenovice hráli spíše pasivní fotbal, bez nějaké větší myšlenky, ale hráli jednoduše a dobře četli hru. Po nervozních 20. mniutách i v druhém poločase, se nám podařilo přidat 3. gól, hattrick završil Kučera. ke konci zápasu jsme dostali na míči klid a s klidem jsme zápas dohráli. Góly ještě přidali Kučera a Ondrášek.

Velmi dobrý bojovný výkon, každopádně bysme spíše chtěli navázat na výkon, který jsme podali proti Medlánkám. Doufejme, že babické áčko zvládne i další zápas, přijďte podpořit! Hrajeme venku v Cetkovicích, nedělě 8.10. 15:30!

B - tým

Babice - Kobylnice 3:4 (0:1)

Sestava: Kozel, Ševčík, Buriánek, Lokaj, Eliáš, Neužil, J. Kropáček (67' Ševčík), T. Buriánek, Knebl (90' Mišák), Sehnal

Náhradníci: P. Ševčík, Mišák

Branky: 3x T. Buriánek / Asistence: 2x Ševčík, 1x Kropáček

Béčko opět prohrálo, tentokrát opravdu těsně, hattrickem se blýskl T. Buriánek. Béčko opravdu musí začít bodovat, jinak to bude špatné.

Další zápas sehraje béčko doma proti Šlapanicím, sobota 15:00!

U12

Babice - Vojkovice 4:0 (3:0)

Branky: 3x Kabát, 1x Flek

Další zápas sehraje U12 derby s Ochozó doma, sobota 13:00!

U10

U10 má přeložený zápas, další zápas sehrají v sobotu 7.10. proti Mokré, hraje se v 9:00!

U8

Babice - Ochoz 19:10 (8:5)

Branky: 9x K. Pavelka ,5x Podola, 3x Ševčík, 1x Papež, 1x J. Navrátil

Další zápas sehraje U8 7.10. v Mokré, hraje se 12:30!

Přijďte podpořit všechny kategorie, v sobotu hraje doma U12 a poté béčko. V buňce výborné pivo a cigáro.

*všechny statistiky jsou doplněny, můžete se pro zajímavost podívat!