Áčko prohrálo, béčko doma opět padlo a žákům se daří

Babice - Cetkovice 1:3 (1:3)

Sestava: Longauer, Floner, Pařil, Ondráček, Hynšt, Dvorský, Šustr, Těžký, Knutelský, Kučera, Hruška

Náhradníci: Ševčík, Lokaj, Kubeš

Branky: Kučera (Dvorský)

Bohužel naši velmi povedenou sérii 4 výher v řadě ukončily Cetkovice. V dobré sestavě jsme nedokázalli bodovat a prohráli jsme 3:1.

V prvním poločase jsme si vytvořili hodně šancí, které jsme bohužel neproměnili a jak bývá zvykem, nedáš dostaneš. V 22. minutě jsme inkasovali první gól, ale o 5. minut později jsme dokázali srovnat. Poté už domácí přidali ještě 2 góly.

V druhé půli jsme si vypracovali 2 šance, ale domácí si hráli svoji hru a s přehledem si výsledek udrželi.

Bohužel jsme prohráli, malé hřiště, špatný výkon všech hráčů a hra domácích, kteří jsou zvyklí na své prostředí. Jsem si jistý, že v Cetkovicích ztratí i další týmy. Nezbývá nic jinéhonež se z toho oklepat a soustředit se na další zápas, který sehrajeme tuto neděli doma v 15:00 prot Lokomotivě.

Naši hráči vyběhnou v nových dresech a budou usilovat o co nejlepší výsledek, přijďte podpořit!

B - tým

Babice - Šlapanice 0:7 (0:3)

Sestava: Konečný, Ševčík, Kubeš, Lokaj (46' Ševčík), Eliáš, Neužil (62' Knebl), Sehnal, Buriánek O., Kropáček (46' Macháček), Buriánek T., Mišák (46' Eichmeier)

Náhradníci: Petr Ševčík, Knebl, Macháček, Eichmeier

Benfika sehraje další utkání venku 15.10. proti Žabčicím v 15:00!

U12

Babice - Ochoz B 4:8 (1:2)

Branky: 3x Kabát, 1x Procházka Š.

Další zápas sehraje U12 15.10. v Rajhradicích 9:30!

Branky: 6x Podola, 4x Pavelka, 2x Hulík, 1x Ševčík, 1x Kosař, 1 VL

Další zápas sehraje U8 15.10. doma proti Těšanům v 11:30!

Přijďte podpořit všechny kategorie, ve stánku na vás čeká výborná cigára a točené pivko. Zvou babičtí fotbalisté!