Béčko se stále trápí

29.09.2023 10:34

B - tým

Babice - Mokrá-Horákov 1:6 (1:2)

První poločas, 2-3 gólové šance, bohužel se nám podařilo skórovat jen jednou, z dorážky zatím nejlepší střelec se 3 góly, T. Buriánek. Dvě zbytečně obdržené branky, z rohu a z penalty. Do druhého poločasu se prostřídalo a vyrovananý zápas pokračoval. Kolem 70. minuty se to zlomilo, domácí vstřelili 3 branky a bylo hotovo, stále stejný příběh.

Babice - Žatčany 2:6 (1:3)

V hodně oslabené sestavě jsme drželi krok se soupeřem, mohli jsme vstřelit aspoň 3 góly, jediným střelcem v první půli byl Pařil. Hosté vstřelili 3 góly. Poločas 3:1 pro Žatčany. Druhý poločas stejný příběh, jak ostatní zápasy. Hosté přidali další 3 góly a výsledek byl jasný. Skóre upravil už jen Dvorský. Konečný stav 6:2.

Budeme doufat, že béčko to už konečně zlomí, hráči přijdou a konečně se udělají výsledky. Další zápas sehraje béčko v Kobylnicích, neděle 15:00!