Babice - Heršpice 1:6 (1:2)

Branky: Kučera

Sestava: Míček, Starý, Šustr, Ondráček, Hynšt, Kropáček (71' Ševčík), Dvorský, Hruška, Eliáš (67' Buriánek O.), Kučera, Trávníček

Náhradníci: Buriánek O., Kubeš, Ševčík

Domácí utkání se nám bohužel moc nepovedlo. V prvním poločase jsme mohli vidět 3 góly. V první šanci se ocitl Trávníček, bohužel šanci neproměnil a my hned z protiútoku inkasovali. Hosté zacvhíli přidali další gól, tudíž stav 2:0. V 27. minutě po nahrávce Hrušky dokázal skórovat i se štěstím pěkným gólem Kučera. V prvním poločase mohli oba celky přidat další góly, ale své šance neproměnili.

Druhý poločas jsme chtěli sehrát podobně jako první, vytvořit si nějakou šanci a zkust nedostat moc gólů. Bohužel jsme nedokázali udržet pěkný výsledek s druhým týmem tabulky a dostali jsme další 4 fíky. Musíme uznat, že Lokomotiva byla asi nejkvalitnější tým proti kterému jsem letos hráli, výborný střed, kombinační hra a rychlý přechod do útoku. Utkání skončilo jasně pro hosty, každopádně i my jsme mohli určitě přidat další góly, samozřejmě Lokomotiva také spálila hodně šancí. Výborný výkon podal Petr Míček, který pochytal dost šancí.

Toto utkání musíme hodit za hlavu a soustředit se na další těžký zápas v Kunštátě, které sehrajeme v sobotu 27.5. 17:30! Dojeďte podpořit!

B - mužstvo

Babice - Podolí 0:3 (0:1)

Sestava: Kozel, Ševčík, Kubeš, Kratochvíl, Lokaj, Buriánek O, Mišák (46' Stratil), Eichmeier, Houdek, Hynek, Jakubčík

Náhradníci: Stratil

Reportér na zápase nebyl, stoper Kubeš to zhodnotil slovy, že béčko neodehrálo špatné utkaní.

Benfika sehraje další utkání doma proti V. Šumicím v neděli 28.5. 17:00, přijďte podpořit!