Babice - Medlánky 1:3 (1:0)

Branky: Ondráček (Těžký)

Sestava: Míček, Hynšt, Pařil, Ondráček, Floner, Hlobil (90' Lokaj), Těžký, Ondrášek, Valík, Hruška, Kučera (34' Ševčík)

Náhradníci: Ševčík, Lokaj

V prvním úvodním zápase jarní části jsme bohužel padli. V první půli jsme dokázali v 19' minutě jít do vedení, kde ze standartní situace našel pěkným centrem Těžký Ondráčka a ten hlavou dokázal zakončit. 1:0. Medlánky nijak nehrozily ani nehrály nebezpečný fotbal. Bohužel v 30' minutě přišlo nebezpečné zranění Kučery, který musel střídat a naše hra se rozsypala. Přejeme brzké uzdravení. V první půli jsme si ještě vypracovali dvě šance, ale hru začaly diktovat Medlánky.

V druhé půli byla převaha Medlánek znát, nedokázali jsme udržet balón. V 48' minutě jsme inkasovali vyrovnávací gól. 1:1. Babice zkoušely držet výsledek, bohužel v 60' a 75' minutě jsme znovu inkasovali. 3:1 pro Medlánky.

Bohužel jsme první zápas nezvládli, ale tíží nás marodka. Doufejme, že všichni zranění se co nejdříve uzdraví.

Další zápas sehraje áčko v nedělí 24.3. v 15:00 doma proti Svratce B

Béčko hraje také doma, první zápas, přijedou Moutnice, hraje se v sobotu 23.3. 15:00!