Stále se nedaří, body sbírají žáci

12.09.2023 14:18

A - tým

Áčko drží stálou sestavu hráčů, každopádně se nedaří, soupeři jsou velmi kvalitní a po Drnovicích jsme utrpěli dvě hořké prohry na domácí půdě.

Babice - Tuřany 1:6 (0:2)
  Branky: Kučera
  Sestava: Míček, Starý, Trávníček, Floner, Dvorský, Kučera, Těžký, Hruška, Hynšt, Ondráček Šustr
  Náhradníci: Hynek, Ondrášek, Hlobil

První půle vyrovnaná, po dvou velkých šancích, které jsme neproměnili, tak hosté využili a vstřelili 2 góly. Druhá půle v režii hostů. Konečný výsledek 6:1..., hezkým gólem se blýskl Kučera

Babice - Blansko B 2:5 (1:2)
  Branky: Ondrášek (Dvorský). Dvorský
  Sestava: Míček, Hynek, Floner, Dvorský, Kučera, Těžký, Hruška, Hynšt, Ondráček, Boháček, Šustr
  Náhradníci: Hlobil, Kubeš, Ondrášek, Lokaj, Ševčík

Blanenské béčko je velmi kvalitní celek a také to tak vypadalo. V prvním poločase jasně drželo míč a dokázali vstřelit 2 góly. Ke konci poločasu jsme dokázali snížit  po zásluze    Ondráška. V druhé půlli úřadoval nigerijský hráč s neskutečnou kopací technikou a během 10 minut rozhodl o zápase. Gimsay vstřelil 3 góly a bylo hotovo. Babičtí už jen poupravili výsledek, gól vstřelil Dvorský.

Áčku nezbývá nic jiného než začít bodovat, soupeři jsou velmi kvalitní, ale trénovat se chodí a je jen otázka času, kdy se to zlomí. Do áčka přišel Filip Těžký, Michael Floner. Tímto je vítáme a přejeme jim hodně štěstí!

B - tým

Měnín - Babice B 7:1 (3:1)
    Branky: Buriánek T. (Kubeš)
    Sestava: Konečný, Ševčík, Kubeš, Buriánek O. , Kozel, Pařil, Boháček, Pokruta, Lokaj, Buriánek T., Neužil
    Náhradníci: Drahovzal, Hynšt, Eichmeier

Babice - Rajhradice B 1:7 (0:4)
    Sestava: Longauer, Ševčík, Kubeš, Buriánek O., Boháček, Lokaj, Buriánek T., Neužil, Macháček, Knebl, Mišák
    Náhradníci: Dvorský, Eichmeier, Houdek

B-týmu se vůbec nedaři, výsledkově radši bez komentáře, ale u obou týmů se dostávaji lacné góly..chce to čas, přečkat a makat dál. Body přijdou a chce to jen čas.

Další utkání sehraje A - tým opět doma, v neděli proti Čebínu 16:00, přijďte podpořit!
  Benfika sehraje zápas v sobotu venku proti Mokré 15:30!

U12

Těšany - Babice 13:2 (2x Kabát)
   Babice - Šlapanice 3:2 (Hladký, Seyček, Kabát)

U12 sehraje další zápas 16.9. enku proti Blučině 10:45!

U10

Babice - Pozořice 5:3 (3x Dvořáček, Polišenský, Bienert)
   Babice - Šlapanice 14:4 (5x Polišenský, 4x T. Hloušek, 2x Dvořáček, Bienert, Korbička)
   Pozořice - Babice 8:1 (Polišenský)

Další zápas sehraje U10 17.9. v neděli doma proti Měnínu v 14:00